Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Fanoušci, děkujeme! Bouřlivou atmosféru v Brně ocenili hráči i trenéři. Jak to vypadalo v ochozech?

13/03/2025 | reprezentace
Vyprodáno. Více jak čtyři tisíce fanoušků (4300) neustále hnalo národní tým v bitvě proti úřadujícím vicemistrům světa. I když Češi nakonec s Chorvatskem padli, fanoušci vytvořili v Červeném pekle parádní atmosféru, kterou vyzdvihli jak hráči, tak i trenérský štáb.
Fanoušci, děkujeme! Bouřlivou atmosféru v Brně ocenili hráči i trenéři. Jak to vypadalo v ochozech?

FOTO: Hana Vrbková a Ivo Dudek (Česká házená)

Trenérská dvojice Daniel Kubeš a Michal Brůna zažila v brněnské Winning Group Areně těžkou premiéru proti stříbrným medailistům z posledního mistrovství světa. Útočný styl však diváky bavil a podpory z hlediště si trenéři velmi vážili.  „Atmosféra byla prostě super. Je to jedna věc, kterou chceme dělat. Chceme hrát atraktivní házenou, aby to naše diváky a fanoušky bavilo a aby mladí házenkáři viděli, že to v našich poměrech jde,“ vzkázal Daniel Kubeš směrem k těm nejmenším fanouškům.

Domácí atmosféru vyzdvihl také Tomáš Piroch, který už několikátou sezonu hraje v zahraniční, ale na domácí palubovku v dresu národního týmu se rád vrací. „Chtěl bych všem fanouškům moc poděkovat, protože bez nich by zápas byl úplně o něčem jiném. I přesto, že jsme druhý poločas začali takovým způsobem, fanoušci stále fandili a slyšeli jsme je. To vám jako hráči dodá drive a chuť do toho jít dál a dál, i když se nedaří,“ sdělil směrem k fantastickému publiku.

V moravské metropoli zažil Jonáš Patzel už více duelů, přesto byl ten proti úřadujícím vicemistrům světa specifický: „Už jsem v Brně hrál za nároďák potřetí a pokaždé byla fantastická atmosféra a lidi nás hnali. Trošku mě tedy mrzí, že jsem tady poprvé s nároďákem prohrál, ale doufám, že jestli tady budeme ještě hrát, fanouškům to oplatím,“ dodal bojovně.

Jak to vypadalo v hledišti?