Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Tvrzová Markéta
Mateřský klub
HK Baník Most
Post
Rok narození
1996 (27 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
45
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Středočeská liga mladšího žactva - dívky
18/11/2023
Házená Mělník
11:7
Házená Poděbrady
18/11/2023
TJ Sokol Bělá p. B.
9:9
SK Hudlice
18/11/2023
Házená Poděbrady
13:12
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
18/11/2023
TJ Turnov
12:11
TJ Sokol Bělá p. B.
18/11/2023
Házená Poděbrady
10:19
TJ Sokol Bělá p. B.
24/09/2023
Házená Poděbrady
14:11
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
24/09/2023
TJ Turnov
19:8
TJ Sokol Bělá p. B.
24/09/2023
Házená Mělník
15:12
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
24/09/2023
Házená Poděbrady
5:12
TJ Sokol Bělá p. B.
Starty - Středočeská liga starších žákyň
16/03/2024
TJ Sparta Kutná Hora
25:20
Spartak Příbram
16/03/2024
Házená Mělník
13:19
Házená Poděbrady
16/03/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
17:23
TJ Sparta Kutná Hora
16/03/2024
Házená Poděbrady
23:27
Spartak Příbram
16/03/2024
Házená Mělník
7:24
LIONS Hostivice
16/03/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
19:24
Spartak Příbram
16/03/2024
LIONS Hostivice
35:21
Házená Poděbrady
16/03/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
28:12
Házená Mělník
Starty - 2.Středočeská liga staršího žactva
14/10/2023
TJ Sokol Bělá p. B.
32:18
Spartak Příbram
14/10/2023
TJ Sparta Kutná Hora
29:45
TJ Sokol Kostelec n.L.
14/10/2023
Spartak Příbram
15:22
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
14/10/2023
TJ Sokol Kostelec n.L.
30:27
TJ Sokol Bělá p. B.
14/10/2023
TJ Sparta Kutná Hora
12:17
HC Kolín
14/10/2023
TJ Sokol Kostelec n.L.
26:21
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
14/10/2023
TJ Sokol Bělá p. B.
28:4
HC Kolín
Starty - 1.Středočeská liga staršího žactva
11/11/2023
LIONS Hostivice
29:24
Házená Mělník
11/11/2023
Házená Mělník
15:19
TJ Sokol Úvaly A
11/11/2023
TJ Sokol Úvaly A
20:23
LIONS Hostivice
21/10/2023
TJ Sokol Úvaly B
13:25
Házená Mělník
21/10/2023
TJ Sparta Kutná Hora
14:18
LIONS Hostivice
21/10/2023
Házená Mělník
11:28
TJ Sparta Kutná Hora
21/10/2023
TJ Sokol Úvaly B
12:36
LIONS Hostivice
Starty - Středočeská liga mladšího žactva - MIX
25/11/2023
TJ Sparta Kutná Hora
27:14
TJ Sokol Kostelec n.L.
25/11/2023
LIONS Hostivice
23:8
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
25/11/2023
TJ Sokol Kostelec n.L.
16:9
Spartak Příbram
25/11/2023
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
15:7
Spartak Příbram
25/11/2023
LIONS Hostivice
21:12
TJ Sokol Kostelec n.L.
25/11/2023
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
9:17
TJ Sparta Kutná Hora
25/11/2023
Spartak Příbram
6:20
LIONS Hostivice
Starty - Středočeská liga mladšího žactva - chlapci
27/04/2024
HC Kolín B
5:14
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
27/04/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
19:18
Házená Mělník
27/04/2024
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
13:11
TJ Sokol Bělá p. B.
27/04/2024
Házená Mělník
27:2
HC Kolín B
27/04/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
31:2
HC Kolín B
27/04/2024
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
6:18
Házená Mělník
Starty - Přebor Prahy žen
12/10/2023
Házená Mělník
25:29
Sokol Vršovice B