Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Kříženecký Jan
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Post
Rok narození
1971 (52 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
48
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy
21/04/2024
Házená Mělník
36:41
DHC Plzeň B
24/03/2024
HC Háje
25:30
DHC Slavia Praha B
25/02/2024
HC Háje
24:20
HBC JVP Strakonice 1921
03/02/2024
DHK Pardubice
25:22
TJ Loko České Budějovice
19/11/2023
Házená Mělník
19:40
DHK Pardubice
29/10/2023
Házená Mělník
25:37
TJ Loko České Budějovice
28/10/2023
HBC JVP Strakonice 1921
26:35
DHC Slavia Praha B
24/09/2023
Házená Mělník
25:36
DHC Slavia Praha B
23/09/2023
DHK Pardubice
26:19
HBC JVP Strakonice 1921
Starty - 2. liga muži JVČ
20/04/2024
TJ Dolní Cerekev
29:35
TJ Sokol Nové Veselí B
09/03/2024
TJ Sparta Kutná Hora
32:31
Lokomotiva Vršovice
24/02/2024
TJ Dolní Cerekev
28:25
Jiskra Třeboň
17/02/2024
TJ Sokol Úvaly
37:24
1.HC Pardubice
Starty - 2. liga starší dorostenky - Čechy
23/03/2024
TJ Sokol Kobylisy II.
33:19
HK Chomutov
17/03/2024
Házená Rokycany
23:25
TJ Sokol Kobylisy II.
28/01/2024
Spartak Příbram
20:43
TJ Sokol Kobylisy II.
02/12/2023
HBC JVP Strakonice 1921
0:0
HK Chomutov
08/10/2023
TJ Sokol Kobylisy II.
23:33
HBC JVP Strakonice 1921
07/10/2023
TJ Náchod
35:14
Spartak Příbram
Starty - Přebor Prahy mužů
29/05/2024
HC Všenory
0:0
AC Sparta Praha Handball
Starty - 1. liga mladší dorostenky
10/03/2024
Sokol Písek
33:27
TJ Sokol Poruba
21/10/2023
DHK Baník Most A
42:29
SKH Velká n. V.
Starty - 1. liga mladší dorostenci
13/04/2024
TJ Sokol Nové Veselí
42:28
HK Baník Most
03/03/2024
TJ Dukla Praha A
33:29
Pepino SKP Frýdek-Místek
Starty - 2. liga ženy - Čechy
14/04/2024
HC Háje A
28:31
Sokol Písek B
24/03/2024
HC Háje A
14:36
DHC Slavia Praha B
23/03/2024
TJ Sokol Kobylisy II.
18:24
TJ Loko České Budějovice
10/03/2024
Sokol Písek B
25:24
TJ Sokol Kobylisy II.
10/02/2024
DHK Slavoj Žirovnice
30:31
HC Plzeň
03/02/2024
DHK Pardubice
36:32
TJ Loko České Budějovice
04/11/2023
DHK Slavoj Žirovnice
36:33
Sokol Písek B
23/09/2023
DHK Pardubice
33:33
Sokol Písek B
Starty - Liga Vysočiny mladších dorostenek
23/09/2023
TJ Sokol Chrudim
16:33
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy
20/04/2024
TJ Dolní Cerekev
39:30
Házená Rokycany
24/02/2024
TJ Dolní Cerekev
21:28
Jihočeši
17/02/2024
TJ Sokol Úvaly
36:19
1.HC Pardubice
11/02/2024
LIONS Hostivice
25:31
Lokomotiva Louny
Starty - 1.liga starší dorostenky
10/03/2024
Sokol Písek
35:28
TJ Sokol Poruba
Starty - Přebor Prahy žen
03/06/2024
TJ Radlice
0:0
Tatran Střešovice S
18/09/2023
TJ Radlice
24:16
SK Praha 4
Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ
09/03/2024
TJ Sparta Kutná Hora
26:40
Lokomotiva Vršovice
17/02/2024
TJ Sokol Úvaly
31:30
1.HC Pardubice
11/02/2024
LIONS Hostivice
25:27
HBC JVP Strakonice 1921
28/10/2023
HBC JVP Strakonice 1921
28:23
Lokomotiva Vršovice
Starty - 2. liga muži SZČ
21/04/2024
Házená Mělník
28:29
Lovci Lovosice B
19/11/2023
Lokomotiva Louny
27:27
HK Baník Most
24/09/2023
Házená Mělník
29:36
Liberec Handball
Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ
18/03/2024
TJ Dukla Praha B
45:28
Slavoj Děčín
02/12/2023
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
20:34
TJ Dukla Praha B
24/09/2023
Házená Mělník
32:46
Liberec Handball
Starty - 1. liga starší dorostenci
13/04/2024
TJ Sokol Nové Veselí
33:25
TJ Sokol Velké Meziříčí