st 6. 9.
15:00
| Sokol Písek A | 14:19 | Sokol Písek B | |
čt 7. 9.
17:30
| Spartak Sez.Ústí A | 21:9 | Spartak Sez.Ústí B | |
so 9. 9.
9:00
| Jiskra Třeboň A | 9:14 | Spartak Sez.Ústí A | |
so 9. 9.
11:00
| Jiskra Třeboň A | 17:8 | Spartak Sez.Ústí B | |
po 11. 9.
18:00
| HC Milevsko, z.s. A | 12:13 | HC Milevsko, z.s. B | |
so 16. 9.
10:00
| TJ Loko České Budějovice A | 6:8 | Házená Jindřichův Hradec | |
so 16. 9.
11:30
| TJ Loko České Budějovice B | 18:14 | Házená Jindřichův Hradec | |
ne 17. 9.
9:00
| HBC JVP Strakonice 1921 A | 12:10 | Sokol Písek A | |
ne 17. 9.
9:00
| Házená Jindřichův Hradec | 9:11 | HC Milevsko, z.s. A | |
ne 17. 9.
10:00
| HBC JVP Strakonice 1921 B | 20:12 | Sokol Písek B | |
ne 17. 9.
11:00
| HBC JVP Strakonice 1921 C | 6:20 | Sokol Písek A | |
ne 17. 9.
12:00
| Házená Jindřichův Hradec | 6:18 | HC Milevsko, z.s. B | |
ne 17. 9.
12:00
| HBC JVP Strakonice 1921 A | 23:18 | Sokol Písek B | |
ne 17. 9.
13:00
| HBC JVP Strakonice 1921 B | 21:11 | Sokol Písek A | |
ne 17. 9.
14:00
| HBC JVP Strakonice 1921 C | 9:23 | Sokol Písek B | |
čt 21. 9.
16:00
| TJ Loko České Budějovice A | 14:13 | TJ Loko České Budějovice B | |
so 23. 9.
9:00
| Spartak Sez.Ústí A | 21:11 | HBC JVP Strakonice 1921 A | |
so 23. 9.
10:00
| Spartak Sez.Ústí B | 5:23 | HBC JVP Strakonice 1921 B | |
so 23. 9.
11:00
| Spartak Sez.Ústí A | 43:3 | HBC JVP Strakonice 1921 C | |
so 23. 9.
12:00
| Spartak Sez.Ústí B | 10:20 | HBC JVP Strakonice 1921 A | |
so 23. 9.
13:00
| Spartak Sez.Ústí A | 19:13 | HBC JVP Strakonice 1921 B | |
so 23. 9.
14:00
| Spartak Sez.Ústí B | 12:2 | HBC JVP Strakonice 1921 C | |
ne 24. 9.
9:00
| HC Milevsko, z.s. A | 16:10 | Sokol Písek A | |
ne 24. 9.
10:00
| HC Milevsko, z.s. B | 23:15 | Sokol Písek B | |
ne 24. 9.
12:00
| HC Milevsko, z.s. A | 24:20 | Sokol Písek B | |
ne 24. 9.
13:00
| HC Milevsko, z.s. B | 16:11 | Sokol Písek A | |
čt 28. 9.
9:00
| HBC JVP Strakonice 1921 A | 21:20 | HBC JVP Strakonice 1921 B | |
čt 28. 9.
11:00
| HBC JVP Strakonice 1921 A | 18:12 | HBC JVP Strakonice 1921 C | |
čt 28. 9.
13:00
| HBC JVP Strakonice 1921 B | 12:6 | HBC JVP Strakonice 1921 C | |
so 30. 9.
8:00
| Házená Jindřichův Hradec | 12:19 | Sokol Písek A | |
so 30. 9.
8:00
| TJ Loko České Budějovice A | 9:21 | Jiskra Třeboň A | |
so 30. 9.
9:00
| Spartak Sez.Ústí A | 15:14 | HC Milevsko, z.s. A | |
so 30. 9.
9:40
| Házená Jindřichův Hradec | 16:22 | Sokol Písek B | |
so 30. 9.
10:00
| Spartak Sez.Ústí B | 4:18 | HC Milevsko, z.s. B | |
so 30. 9.
10:00
| TJ Loko České Budějovice B | 16:26 | Jiskra Třeboň A | |
so 30. 9.
11:00
| Spartak Sez.Ústí A | 15:14 | HC Milevsko, z.s. B | |
so 30. 9.
12:00
| Spartak Sez.Ústí B | 4:18 | HC Milevsko, z.s. A | |
so 7. 10.
9:00
| Sokol Písek A | 9:23 | Spartak Sez.Ústí A | |
so 7. 10.
10:00
| Sokol Písek B | 21:6 | Spartak Sez.Ústí B | |
so 7. 10.
11:30
| Sokol Písek A | 21:14 | Spartak Sez.Ústí B | |
so 7. 10.
12:30
| Sokol Písek B | 12:31 | Spartak Sez.Ústí A | |
ne 8. 10.
9:00
| HBC JVP Strakonice 1921 A | 27:8 | TJ Loko České Budějovice A | |
ne 8. 10.
10:00
| HBC JVP Strakonice 1921 B | 27:12 | TJ Loko České Budějovice B | |
ne 8. 10.
11:00
| HBC JVP Strakonice 1921 C | 8:14 | TJ Loko České Budějovice A | |
ne 8. 10.
12:00
| HBC JVP Strakonice 1921 A | 28:23 | TJ Loko České Budějovice B | |
ne 8. 10.
13:00
| HBC JVP Strakonice 1921 B | 21:7 | TJ Loko České Budějovice A | |
ne 8. 10.
14:00
| HBC JVP Strakonice 1921 C | 13:19 | TJ Loko České Budějovice B | |
so 21. 10.
9:00
| Házená Jindřichův Hradec | 17:19 | Spartak Sez.Ústí A | |
so 21. 10.
10:30
| Házená Jindřichův Hradec | 20:12 | Spartak Sez.Ústí B | |
so 28. 10.
11:00
| Jiskra Třeboň A | 19:15 | Házená Jindřichův Hradec | |
ne 29. 10.
9:00
| HC Milevsko, z.s. A | 18:6 | TJ Loko České Budějovice A | |
ne 29. 10.
10:00
| HC Milevsko, z.s. B | 23:12 | TJ Loko České Budějovice B | |
ne 29. 10.
12:00
| HC Milevsko, z.s. A | 21:13 | TJ Loko České Budějovice B | |
ne 29. 10.
13:00
| HC Milevsko, z.s. B | 17:9 | TJ Loko České Budějovice A | |
so 4. 11.
12:00
| Jiskra Třeboň A | 18:12 | HBC JVP Strakonice 1921 A | |
so 11. 11.
9:00
| Spartak Sez.Ústí A | 22:3 | TJ Loko České Budějovice A | |
so 11. 11.
9:00
| HBC JVP Strakonice 1921 A | 23:19 | Házená Jindřichův Hradec | |
so 11. 11.
10:00
| Spartak Sez.Ústí B | 21:19 | TJ Loko České Budějovice B | |
so 11. 11.
11:00
| HBC JVP Strakonice 1921 B | 16:15 | Házená Jindřichův Hradec | |
so 11. 11.
11:30
| Spartak Sez.Ústí A | 27:10 | TJ Loko České Budějovice B | |
so 11. 11.
12:30
| Spartak Sez.Ústí B | 10:22 | TJ Loko České Budějovice A | |
so 11. 11.
12:30
| HBC JVP Strakonice 1921 C | 17:22 | Házená Jindřichův Hradec | |
pá 17. 11.
10:00
| Jiskra Třeboň A | 16:14 | HC Milevsko, z.s. A | |
pá 17. 11.
11:30
| Jiskra Třeboň A | 18:16 | HC Milevsko, z.s. B | |
so 25. 11.
9:00
| Sokol Písek A | 27:22 | Jiskra Třeboň A | |
so 25. 11.
10:30
| Sokol Písek B | 29:19 | Jiskra Třeboň A | |
po 27. 11.
16:30
| Jiskra Třeboň A | 30:18 | HBC JVP Strakonice 1921 B | |
po 27. 11.
17:30
| Jiskra Třeboň A | 22:9 | HBC JVP Strakonice 1921 C | |
so 2. 12.
9:00
| HC Milevsko, z.s. A | 22:12 | HBC JVP Strakonice 1921 A | |
so 2. 12.
10:00
| HC Milevsko, z.s. B | 21:18 | HBC JVP Strakonice 1921 B | |
so 2. 12.
11:00
| HC Milevsko, z.s. A | 8:3 | HBC JVP Strakonice 1921 C | |
so 2. 12.
12:00
| HC Milevsko, z.s. B | 22:23 | HBC JVP Strakonice 1921 A | |
so 2. 12.
13:00
| HC Milevsko, z.s. A | 22:21 | HBC JVP Strakonice 1921 B | |
so 2. 12.
14:00
| HC Milevsko, z.s. B | 21:10 | HBC JVP Strakonice 1921 C | |
ne 3. 12.
9:00
| TJ Loko České Budějovice A | 10:22 | Sokol Písek A | |
ne 3. 12.
10:00
| TJ Loko České Budějovice B | 28:29 | Sokol Písek B | |
ne 3. 12.
11:00
| TJ Loko České Budějovice A | 13:14 | Sokol Písek B | |
ne 3. 12.
12:00
| TJ Loko České Budějovice B | 15:24 | Sokol Písek A |
Aktuální celkové pořadí | Z | V | R | P | SKÓRE | B |
---|